Naše priestory

Plávame v na mieru vybudovanom bazéne, vyhradenom pre naše deti

Dnes sídlime vo vlastných priestoroch v príjemnom prostredí v obci Vrakuňa mestská časť mesta Bratislava. Centrum sa nachádza v tesnej blízkosti Malého Dunaja v blízkosti Lesoparku Vrakuňa, ktorý môžete využiť na prechádzky a oddych pred či po plávaní.

  • Centrum má na mieru vybudovaný interiérový bazén s veľkosťou 10 x 4,8 m, čo znamená veľkorysý priestor pre rodičov s bábätkami aj dostatočnú tréningovú dĺžku pre malých plavcov v staršom veku.
  • Bazén slúži výlučne na detské kurzy a nie je bazén prístupný verejnosti. Napriek jeho dostatočnej veľkosti obmedzujeme aj počeť detí vo vode. Samozrejmosťou je tak nielen intimita lekcie ale aj zvýšená hygiena počas nej.
  • Hĺbka 119 cm a teplota 34°C je ideálna pre príjemné strávenie chvíľ vo vode.
  • Okolie bazéna je špeciálne prispôsobené pohybu detí s dôrazom na bezpečnosť.
  • Po lekcii je tiež k dispozícii sauna s teplotou 40°C (v letných mesiacoch sa sauna nevyužíva). Jej teplota 40°C a  dĺžka pobytu max.10 min. Sauna slúži ako miestnosť na osušenie rodiča s dieťaťom, zmena teplôt okolia však pozitívne podporuje imunitu detí. Predstavuje tiež intímne prostredie na dojčenie po ukončení lekcie. 

Hygiena je pre nás kľúčová  – v centre sa udržuje poriadok a čistota počas celého dňa.

Priestory nielen ozonizujeme a vzduch pravidelne čistíme germicidným žiaričom. Každý pondelok je sanitárny deň: celé centrum sa dezinfikuje parným strojom bez použitia chémie s parou teploty 380°C.

Výhodou plaveckého centra Korytnačka je tiež bezproblémové parkovanie priamo pred centrom.

Naše priestory nezahŕňajú len bazén, nemenej dôležitá aj oddychová zóna s vybavením – postieľky pre detičky, prebaľovacie pulty, priestor na hranie a postielky. Každý rodič má k dispozícii svoju skrinku a prebaľovací plut pre dieťatko. Po plaveckej hodine sa môžu deti najesť a rodičia posedieť si v spoločenskej časti, ktorá je spojená s detským kútikom pre deti. K dispozícii je aj vybavená kuchynka, v lete teraska. Rodič môže takpo „plávaní“ s dieťatkom zrelaxovať, prípadne ho nadojčiť alebo nakŕmiť. K dispozícii sú suché ale aj vlhčené obrúsky značky Pampers, vata do uší dieťatka po plávaní, jednorazové plávacie plienky ako aj pitný režim pred a po plávaní. 

Tešíme sa na vás a vaše deti.