O nás

Plávanie Korytnačka - detské plavecké centrum

PLAVECKÉ NIE V ZMYSLE ŠPORTOVÉHO PLÁVANIA, ALE V ZMYSLE ZÁŽITKOV A PRIVYKANIA MALÝCH DETIČIEK NA VODU V SPOLOČNOSTI RODIČOV.

plavanie_pre_babatka_plavanie_korytnacka_bratislava_plavanie_pre_deti_a_babatka_detske_plavanie_bratislava

Zopár slov o nás!

Detské plavecké centrum „plávanie“ Korytnačka sídli v príjemnom prostredí pri Malom Dunaji v obci Vrakuňa mestská časť mesta Bratislava. Prednosti obce sú práve v jej polohe, nie je prepojená štátnou cestou, je vzorne upravená. Naše centrum sa nachádza v tesnej blízkosti Malého Dunaja v blízkosti Lesoparku Vrakuňa, ktorý je vhodný na prechádzky a oddych detí a celej rodiny. Lokalita  centra plne vyhovuje náročným požiadavkám rodičov pre komfort svojich detí.

K dispozícii je interiérový bazén s veľkosťou 10 x 4,8 m, hĺbkou 119 cm a teplotou 34°C. Pre detičky a rodičov je tiež k dispozícii sauna (v letných mesiacoch sa sauna nevyužíva).

 

Po plaveckej hodine sa môžu detičky najesť a rodičia posedieť v spoločenskej časti, ktorá je spojená s detským kútikom pre deti. K dispozícii  je  vybavená kuchyňa , ktorá je k dispozícii pre rodičov a ich deti.

Výhodou  je bezproblémové parkovanie pred centrom.

Samozrejmosťou sú vysoké nároky na odbornosť našich inštruktorov, pracovná metodika, široká škála plaveckých pomôcok.

Pozrite si naše nové priestory!

 

plavanie_pre_babatka_plavanie_korytnacka_bratislava_plavanie_pre_deti_a_babatka_detske_plavanie_bratislava_korytnacka_plavanie_barbora_charova

 

Pri kvalitnom vedení zo strany inštruktora a rodiča sa dieťa neskôr veľmi ľahko naučí základy splývania a neskôr aj plávania a najmä - nebojí sa vody...