O NÁS

Prihláste sa na kurz registráciou na linke https://plavaniekorytnacka.auksys.com/master/ alebo ma kontaktujte na plavanie.korytnacka@gmail.com alebo Wapp 0902 323 039 - Barbora Chárová.  

plavanie_pre_babatka_plavanie_korytnacka_bratislava_plavanie_pre_deti_a_babatka_detske_plavanie_bratislava

Naše centrum Korytnačka

Detské plavecké centrum Plávanie Korytnačka vzniklo pred viac ako 12 rokmi s cieľom podporovať fyzický aj emocionálny rozvoj detičiek prostredníctvom plávania a pohybu vo vode. 

Dnes sídli v príjemných priestoroch v príjemnom prostredí pri Malom Dunaji v obci Vrakuňa mestská časť mesta Bratislava. 

Centrum má na mieru vybudovaný interiérový bazén s veľkosťou 10 x 4,8 m, hĺbkou 119 cm a teplotou 34°C, okolie bazéna je špeciálne prispôsobené pohybu detí s dôrazom na bezpečnosť. Pre detičky a rodičov je tiež k dispozícii sauna (v letných mesiacoch sa sauna nevyužíva), pohodlné parkovanie je samozrejmosťou.

 

Sme centrum pre rodičov, ktorí hľadajú certifikovaných, skúsených inštruktorov a kvalitne vedené hodiny s jasnou metodikou, aby tak naplno využili obrovské výhody, ktoré deťom pobyt vo vode a plávanie v ranom veku poskytuje. 

Po plaveckej hodine sa môžu detičky najesť a rodičia posedieť si v spoločenskej časti, ktorá je spojená s detským kútikom pre deti. K dispozícii je aj vybavená kuchynka. Centrum pravidelne dezinfikujeme, ozonizujeme a čistíme germicídnym žiaričom. 

Výhodou je tiež bezproblémové parkovanie priamo pred centrom.

Pozrite si naše nové priestory!

plavanie_pre_babatka_plavanie_korytnacka_bratislava_plavanie_pre_deti_a_babatka_detske_plavanie_bratislava_korytnacka_plavanie_barbora_charova

Vzťah k vode a sebavedomé správanie sa v nej je dôležité budovať od útleho veku. Lebo vedieť plávať nie je luxus. Je to život zachraňujúca zručnosť.