Facebook detské plávanie KORYTNAČKA

Facebook Pagelike Widget

PLÁVANIE KORYTNAČKA

DETSKÉ PLAVECKÉ CENTRUM

PLÁVANIE KORYTNAČKA JE DETSKÉ PLAVECKÉ CENTRUM.

PLAVECKÉ NIE V ZMYSLE ŠPORTOVÉHO PLÁVANIA, ALE V ZMYSLE ZÁŽITKOV A PRIVYKANIA MALÝCH DETIČIEK NA VODU V SPOLOČNOSTI RODIČOV.

Zopár slov o nás

Detské plavecké centrum „plávanie“ Korytnačka sídli v príjemnom prostredí pri Malom Dunaji v obci Vrakuňa mestská časť mesta Bratislava. Prednosti obce sú práve v jej polohe, nie je prepojená štátnou cestou, je vzorne upravená. Naše centrum sa nachádza v tesnej blízkosti Malého Dunaja v blízkosti Lesoparku Vrakuňa, ktorý je vhodný na prechádzky a oddych detí a celej rodiny. Lokalita  centra plne vyhovuje náročným požiadavkám rodičov pre komfort svojich detí.

K dispozícii je interiérový bazén s veľkosťou  10 x 7 m, hĺbkou 120 cm a teplotou 34°C. Pre deti a rodičov je tiež k dispozícii perlička.

Po plaveckej hodine sa môžu detičky najesť a rodičia posedieť v spoločenskej časti, ktorá je spojená s detským kútikom pre deti. K dispozícii  je  vybavená kuchyňa , ktorá je k dispozícii pre rodičov a ich deti.

Výhodou  je bezproblémové parkovanie pred centrom.

Samozrejmosťou sú vysoké nároky na odbornosť našich inštruktorov, pracovná metodika, široká škála plaveckých pomôcok.

Pozrite si naše nové priestory!

Pri kvalitnom vedení zo strany inštruktora a rodiča sa dieťa neskôr veľmi ľahko naučí základy splývania a neskôr aj plávania a najmä - nebojí sa vody...

NAŠI PARTNERI