Facebook detské plávanie KORYTNAČKA

NAŠE PRIESTORY

TAKTO VYZERAJÚ PRIESTORY PLÁVANIA PRE DETI "KORYTNAČKA"

OTVORILI SME PRE VÁS ÚPLNE NOVÝ BAZÉN!

Naše priestory nezahŕňajú len bazén, nemenej dôležitá aj oddychová zóna s vybavením – postieľky pre detičky, prebaľovacie pulty, priestor na hranie a postielky. Každá naša mamička má k dispozícii svoju skrinku a prebaľovací plut pre svoje dieťatko, miestnosť, kde mamička s dieťatkom po „plávaní“ môže zrelaxovať a popri tom môže dieťa nakojiť alebo nakŕmiť. Naše mamičky majú k dispozícii suché ale aj vlhčené obrúsky značky Pampers, vatu do uší dieťatka po plávaní, jednorazové plávacie plienky ako aj pitný režim pred a po plávaní.

 

Veľmi dôležitá je pre nás a našich návštevníkov aj hygiena – v našom centre sa udržuje poriadok a čistota počas celého dňa. Hygiene venujeme mimoriadnu pozornosť – každý pondelok máme sanitárny deň: celé centrum sa dezinfikuje parným strojom bez použitia chémie s parou teploty 380°C.

 

V našom novom centre sa nachádza aj sauna. Jej teplota 40°C. Dĺžka pobytu v saune je max.10 min. Sauna slúži len ako miestnosť na osušenie rodiča s dieťaťom. Mamičky si môžu v saune po ukončení lekcie detí nadojčiť alebo im podať nápoj v umelohmotnej fľaši.NAŠI PARTNERI